g

Gravida proin loreto of Lorem Ipsum. Proin qual de suis erestopius summ.

Recent Posts
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Follow Us:
Image Alt

PODNIKY

Jsme hrdí na spolupráce, které vznikly, a místa, kde můžete ochutnat vína z našeho portfolia. Každý z podniků je originální, má jiné zákazníky i majitele s rozdílnými chutěmi a vizemi. Proto se s novými zákazníky vždy osobně setkáme a společně si o víně povídáme, degustujeme a vybíráme ta nejvhodnější. Nechte se inspirovat a nalákat různorodostí míst, kde můžete naše vína ochutnat!

KONFIT

Tradice staročeské kuchyně v té nejlepší podobě. Restaurace Konfit vychází z receptů, které známe již od prababiček, a dává jim soudobý háv a tu nejvyšší kvalitu. Mají vlastního sommeliéra, který dohlíží, aby k výbornému jídlu přišlo do vaší sklenky jen to nejlepší víno.

Adresa: Veveří 125, Brno
Web: www.konfitrestaurant.cz

MARINĀDA STORE

Marináda je přesně tím místem, které se těžko popisuje jedním slovem, ale potřebujete jich mnoho, abyste postihli svůj zážitek. Od vydatné snídaně, přes nákup hříšně dobrého jídla na víkend, až po večerní posezení s přáteli právě nad sklenkou vína v útulné atmosféře.

Adresa: Jiráskova 15, Brno
Web: www.marinada-store.cz

MARINĀDA VINIČNÍ DŮM

Viniční dům s vyhlídkou na Pavlov i hrad Děvín vás nadchne už sám o sobě. Každý kousek je tu detailně promyšlen. I ten na talíři a ve sklence. Čeká vás tak plejáda chutí v podobě místních dobrot a nebojte, o výběr vynikajících vín nebudete ochuzeni ani tady.

Adresa: Na Cimbuří 57/160, Pavlov
Web: www.marinadavinicnidum.cz

BARRIO GOTICO CAFE

Jižní Morava se tady snoubí s láskou ke Španělsku. Inspirováni atmosférou Barcelony a jižanským požitkářstvím přináší vám to nejlepší ze španělské i moravské kuchyně. Stejně, jako je tady kladen důraz na kvalitu jídla, je tu pro vás i unikátní výběr moravských a španělských vín.

Adresa: Kurdějov 137, Kurdějov
Web: www.barriogoticocafe.cz

LA VIDA LOCA

Je esencí jihu v srdci Brna. Víno tiché i šumivé tu hraje prim a doplňují ho tapas z těch nejlepších surovin. Pokud milujete jamón, olivy a posezení s přáteli, která se mohou změnit i v bujaré večírky končící nad ránem, La Vida Loca je vaše místo.

Adresa: Jakubské náměstí 4, Brno
Web: www.facebook.com/lavidalocabrno